Job offers
0
0
.NET Developer - 100% zdalnie
Published on: 1630886400

Informacje o ofercie:

  • Praca zdalna: tak, możliwa praca zdalna w 100%
  • Długość kontaktu: długofalowa współpraca
  • Budżet: b2b: 100 - 130 PLN net/ dzień; UOP: możliwa też umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w pracach developerskich (projektowanie rozwiązań, implementacja warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych)
  • Zarządzanie wiedzą i jakością (code review, wspieranie zespołu w wymianie wiedzy i umiejętności)
  • Współpraca z klientem (udział w realizacji projektu)
  • Praca w metodyce Agile: zespoły funkcjonalne, praca w sprintach
  • Architektura mikroserwisowa wykorzystująca silnik BPM Camunda do orkiestracji zadań w realizowanych procesach biznesowych. Mikroserwisy zbudowane w oparciu o .NET Core 3.1.
  • Stack techniczny projektów: .NET Core 3.1, Camunda, nodeJS, MS SQL Server, RabbitMQ, C# 8, TypeScript, JavaScript, biblioteki: .NET Core 3.1, ef core 3.x, Mediat R, JWT, RestEase, Polly, Signal R, Dapper, Serilog, EasyNetQ, Angular 10, Bootstrap, PrimeNG, ELK, Prometheus + Grafana, Gitlab
Closes in 59 days!

Location:

Salary:

Czego oczekujemy:

  • 2+ lata doświadczenia w programowaniu na platformie .NET
  • Znajomości platformy .NET Framework oraz .NET Core
  • Biegłego posługiwania się Entity Framework i Entity Framework Core
  • Znajomości języka C#, SQL
  • Znajomości ASP.NET/ ASP.NET Core
  • Umiejętności tworzenia front-endów w Angular
  • Znajomości MVC, WPF, WinForms
  • Umiejętności pisania tekstów jednostkowych w xUnit oraz NUnit
  • Umiejętności pracy z repozytorium kodu (GIT)
  • Atutem będzie znajomość Azure App Service, Application Insights, Azure SQL, a także znajomość zasad umożliwiających tworzenie dobrego kodu (SOLID, DRY, Clean Code)

Oferujemy:

  • Rozwój kompetencji technicznych - cykliczne wewnętrzne spotkania wymiany wiedzy, best practice, dowiesz się jakie są trendy w procesie tworzenia oprogramowania i poznasz nowe narzędzia
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w 100% zdalną

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing lorem ipsum elit.

Our Clients